Request
PL EN SV
Zapytaj o ofertę

Szyte Na Miarę

We help you custom plan your scuba diving holidays

Wyjazdy nurkowe szyte na miarę!

W Scuba Travel, nieustannie poszukujemy pakietów do nurkowania i snorkelingu dopasowanych do różnych życzeń i potrzeb naszych podróżnych. Niezależnie od tego, czy jesteś ekstremalnym poszukiwaczem przygód, podróżujesz sam, czy szukasz rodzinnego wypoczynku, jesteśmy tutaj aby pomóc spełnić Twoje nurkowe marzenia. Jesteśmy tutaj dla Ciebie i dopasujemy zaplanowane wakacje do Twoich oczekiwań nurkowych! 

Czy wiesz, że większość podróży sprzedawanych przez Scuba Travel jest szytych na miarę? Szyte na miarę - co to oznacza?​ 

Tworzymy wakacje z nurkowaniem lub snorkelingiem w oparciu o twoje doświadczenie, pomysły i wymagania. Ty dostarczasz nam jak najwięcej informacji o sobie i Twoich towarzyszach podróży, w tym ogólny zarys pomysłu i przybliżone daty, następnie my przedstawimy sugestie dotyczące różnych miejsc docelowych.

Nasze propozycje jak połączyć wakacje:

  • Tydzień na łodzi safari na Morzu Czerwonym, a następnie kilka dni relaksu i odprężenia w ośrodku wypoczynkowym 
  • Odwiedź więcej niż jedno miejsce docelowe w czasie podróży. Tydzień na łodzi safari na Malediwach, a następnie wycieczka poznawcza po Sri Lance.
  • Połączona podróż po różnych wyspach na Filipinach, czy Indonezji

"Gdzie, kiedy i jak" podróż zależy wyłącznie od Ciebie! Jeśli podróżujesz jako grupa lub z rodziną, możesz spersonalizować podróż dla każdej osoby. 

  • Wydłużyć lub skrócić pobyt o kilka dni 
  • Dodać kolejne atrakcje do pobytu w hotelu lub pakietu safari
  • Możliwość połączenia pakietu dla nurkujących i nie nurkujących członków podróży.

Kierunek i daty są ustalone, co dalej?

Pomagamy zarezerwować pakiet podróży kompleksowo: loty, transfery, zakwaterowanie, nurkowanie, kursy nurkowania i inne atrakcje.

Po ogólnych ustaleniach z Tobą, wyślemy obszerną ofertę zawierającą informacje na temat miejsca docelowego, hotelu, nurkowania itp. Otrzymasz również indywidualną cenę za każdego podróżnego i będziesz mógł sprawdzić, co jest, lub nie jest zawarte w pakiecie.

Możliwe jest wprowadzenie pewnych zmian w pakiecie, nawet po wybraniu potwierdzenia podróży, a my zawsze pomożemy najlepiej jak potrafimy.

Masz grupę lub szukasz wyjazdów grupowych?

Scuba Travel współpracuje z kilkoma szkołami nurkowymi w Polsce. Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołą nurkowania, aby sprawdzić dostępne kursy i sesje treningowe. Podróżowanie ze szkołą nurkowania to dobry sposób na nawiązanie kontaktu z lokalną społecznością nurkową i rozwijanie zainteresowania nurkowaniem w miejscu zamieszkania.

Masz imprezę grupową / klubową / firmową? Dlaczego nie pozwolić nam pomóc w wyczarterowaniu łodzi safari lub rezerwacji całego ośrodka dla siebie!

Podróżujesz w pojedynkę?
Z przyjemnością zorganizujemy dla Ciebie indywidualne wakacje, a może zdecydujesz się dołączyć do jednego z naszych wypadów grupowych, są tematyczne i prowadzone przez lidera grupy lub ambasadora Scuba Travel. Na przykład, możesz rozwijać swoje umiejętności podwodnej fotografii podczas nurkowania z humbakami. A może bardziej interesujące są nurkowania wrakowe i techniczne?

Check out our group trips here! Read more about our ambassadors here.  Sprawdź nasze wyjazdy grupowe tutaj! Przeczytaj więcej o naszych ambasadorach tutaj.

Chcesz nauczyć się nurkować?

Nawet jeżeli nie jesteś jeszcze nurkiem -  nie ma problemu! Mamy kilka pakietów "naucz się nurkować", które pomogą Ci zrobić pierwszy krok w głębiny i poznać nasz ulubiony sport! Czytaj więcej tutaj. Read more under here

Scuba Travel pomoże zaplanować i zrealizować wakacje dla nurków, osób nienurkujących i snorkelerów. Skontaktuj się z jednym z naszych doświadczonych konsultantów podróży, aby uzyskać bezpłatną ofertę już dziś. E-mail biuro@scubatravel.pl lub telefonicznie: +XX XX XX XX 

Scuba Travel can tailor make holidays for divers, non-divers and snorkelers. Contact one of our knowledgeable travel consultants to get a free offer today. By email, telephone: +46 (0) 301 22 100 or make a request here.

T+48 61 678 16 68  E biuro@scubatravel.pl   Skype scubatravel.pl

Fabriksgatan 13, 412 50 Gothenburg, Sweden

Nyhetsbrev

Missa inte våra erbjudanden och nyheter.Newsletter

Get the latest news and offers from Scuba Travel