Request
PL EN SV
Zapytaj o ofertę

Formularz danych pasażera

Prześlij swoje szczegółowe dane wymagane do podróży. Jeśli podróżujesz razem z grupą, każdy uczestnik powinien wypełnić ten formularz indywidualnie.

Wymagane pola są oznaczone *

Numer rezerwacji

Dane osobiste


KontaktDane paszportowe

Upewnij się, że wprowadzone informacje są poprawne.

Ubezpieczenie

Jeżeli posiadasz ubezpieczenie - podaj informacje o ubezpieczeniu.

Krewny

Podaj dane kontaktowe do osoby spokrewnionej która powinna być powiadomiona w sytuacjach awaryjnych. Osoba ta nie może brać udziału w Twoim wyjeździe.

Special Food / Allergies

Please let us know if you have any special dietary requirements or allergies.

Dane nurkowe

Uzupełnij swoje pełne dane nurkowe. Uwaga! Większość operatorów nurkowych wymaga potwierdzenia, oraz wpisu do logbooka że ostatnie nurkowanie odbyło się w przeciągu ostatnich 12 miesięcy. Jeśli nie nurkowałeś w ciągu ostatniego roku, zalecamy przed rozpoczęciem podróży odbycie zajęć typu Scuba Review/ReActivate w lokalnej szkole nurkowej. Dzięki temu wybierając się na wakacje nurkowe nie będziesz musiał płacić za nurkowanie w pierwszym dniu, które ma sprawdzać Twoje umiejętności. (Koszt około 50 EUR).

Osobiste rozmiary do wynajęcia sprzętu

Wymagany wynajem sprzętu lub zakup gazów?

Wypełnij sprzęt, który chcesz wynająć. Butla 12 L, powietrze, balast i pas balastowy są zawsze uwzględnione - nie ma potrzeby żeby to podawać. Jeśli wybierasz się na safari nurkowe KAŻDY sprzęt oraz gazy (np. Nitrox) musi być wcześniej zarezerwowany nawet w przypadku kiedy jest to uwzględnione w cenie wyjazdu. W przypadku braku rezerwacji sprzętu - nie ma gwarancji, że sprzęt, lub wymagane gazy będą dla Ciebie przygotowane. Pamiętaj! Nurkowanie z łodzi safari wymaga także posiadania i umiejętności obsługiwania bojki SMB oraz komputera nurkowego.

Przypominamy: Nurkowanie z łodzi safari wymaga od nurkującej razem pary posiadania przynajmniej jednej boi SMB. Każdy nurek jest zobowiązany do posiadania własnego komputera nurkowego.


Kursy nurkowe?

Czy chciałbyś zarezerwować i odbyć kursy nurkowania podczas swojej podróży?

Kursy nurkowe

Specjalizacje nurkowe

Wypełnij wszystkie pola formularza. Puste karty i pola formularzy są wyróżnione na CZERWONO

T+48 61 678 16 68  E biuro@scubatravel.pl   Skype scubatravel.pl

Fabriksgatan 13, 412 50 Gothenburg, Sweden

Nyhetsbrev

Missa inte våra erbjudanden och nyheter.Newsletter

Get the latest news and offers from Scuba Travel