Request
PL EN SV
Zapytaj o ofertę

Nurkowanie na Pacyfiku

Starannie wybrane przez nas miejsca nurkowe na Oceanie Spokojnym stanowią dla większości osób szansę na egzotyczne wakacje, nurkowania z dużymi gatunkami pelagicznymi, na słynnych wrakach i nie tylko!
Nasze plany podróży zostały opracowane w celu zmaksymalizowania doświadczeń i przeżycia przygód, jakie większość ludzi obejrzy tylko w telewizorze, w wygodnym fotelu. Dzięki zorganizowanym przez nas wyprawom, możesz dotrzeć do miejsc, o których prawdopodobnie dowiedziałeś się z magazynów podróżniczych czy nurkowych. Są to nurkowania pełne niecodziennych wrażeń, które zapamiętasz do końca życia, a określenie “przygoda” występuje tutaj w roli głównej,

Odkryj takie niesamowite miejsca, jak: Wyspa Kokosowa, Fidżi, Polinezja Francuska, Papua Nowa Gwinea, Galapagos i zachodni Meksyk.

Kolejnym fantastycznym obszarem na Pacyfiku jest Mikronezja, która powinna znajdować się wysoko na liście “rzeczy do zrobienia” każdego nurka. Nurkowie wrakowi będą bardziej niż zadowoleni z ponad 200 wraków Laguny Chuuk. Yap oferuje całoroczne spotkania z mantami, a także wyjątkowe przeżycia kulturalne na odwiedzanych wyspach i piękne, bajeczne plaże. Dramatyczne drop-offy Palau, słynne Jezioro Meduz i niesamowita ilość rekinów, te spotkania niewątpliwie, swoją niesamowitością “znokautują” i zachwycą każdego nurka.

T+48 61 678 16 68  E biuro@scubatravel.pl   Skype scubatravel.pl

Fabriksgatan 13, 412 50 Gothenburg, Sweden

Nyhetsbrev

Missa inte våra erbjudanden och nyheter.Newsletter

Get the latest news and offers from Scuba Travel