Request
PL EN SV
Zapytaj o ofertę

Nurkowanie Morze Śródziemne

Słynne wraki, jaskinie, podwodne korytarze i rafy - tak w kilku słowach można scharakteryzować najlepsze miejsca nurkowe, jakie Morze Śródziemne ma do zaoferowania zarówno w Chorwacji, jak i na Malcie i Gozo. Fantastyczne nurkowanie na wrakach statków i samolotów, z czasów drugiej wojny światowej, czeka na żądnych przygód nurków, którzy zagłębiają się w błękitne wody Morza Śródziemnego.

Dla wielu Malta to wrakowa stolica Morza Śródziemnego. Rzeczywiście, wiele celowo zatopionych wraków leży na stosunkowo niewielkich głębokościach, w zasięgu nurków o wszystkich stopniach zaawansowania. Inne, głębiej położone wraki, mogą stanowić wyzwanie dla nurków technicznych. Gozo jest miejscem, gdzie można eksplorować piękne jaskinie, a same wyspy posiadające bogatą historię i kulturę, oferują pełne niesamowitych doznań atrakcje dla nurków i nie-nurków.

Mimo, że Chorwacja leży nad Adriatykiem, kraj uważany jest często za śródziemnomorski. Przez wiele lat była dobrze utrzymaną tajemnicą podróżników, ale obecnie jest znana jako jeden z najbogatszych pod względem bioróżnorodności ekosystemów, krajów Europy. Zdrowe, tętniące życiem rafy, wiele nieodkrytych jeszcze jaskiń i niezbadanych wraków zapewniają oszałamiające nurkowanie. 

T+48 61 678 16 68  E biuro@scubatravel.pl   Skype scubatravel.pl

Fabriksgatan 13, 412 50 Gothenburg, Sweden

Nyhetsbrev

Missa inte våra erbjudanden och nyheter.Newsletter

Get the latest news and offers from Scuba Travel