Request
PL EN SV
Zapytaj o ofertę

Nurkowanie Malediwy

Jedno szybkie spojrzenie na to, co jest możliwe na Malediwach, pokazuje, dlaczego wielu nurków uważa to miejsce za jedno z najlepszych na naszej planecie.
Archipelag to około 1190 wysepek osadzonych na 26 atolach koralowych narosłych na podmorskim łańcuchu wulkanicznym. Całoroczne słońce, białe, piaszczyste plaże i ciepłe tropikalne wody są gwarancją świetnego wypoczynku, niesamowitych doznań i światowej klasy nurkowania.

Relaksująca, uspokajająca, wyspiarska atmosfera życia na atolu sprawia, że chętnie poddasz się pokusom doskonałego nurkowania i leniwego życia. Tutaj nacisk kładziony jest na nurkowanie z dryfem lub obserwowanie wielkich mant, gdy okresowo przybywają do stacji higienicznej aby oczyścić się z pasożytów. Rekiny wielorybie często odwiedzają te tereny, a obserwacje rekinów rafowych są możliwe zawsze, bez względu na porę roku. Na krawędziach klifów zobaczysz ławice ryb, w ilościach zapierających dech. Nurkowanie na Malediwach nigdy Cię nie rozczaruje.

Połącz w swojej podróży to co lubisz, życie na łodzi safari, pobyt w ośrodkach wypoczynkowych lub pensjonatach z wypadem na Sri Lankę. Małe tropikalne wyspy Malediwów oferują każdemu gościowi smak raju. Poruszaj się boso od momentu wejścia na łódź lub hydroplan i zostaw cały swój stres za sobą.

Malediwy - Informacje Praktyczne

Tropikalne wyspy, atole, białe plaże i mnóstwo słońca - Malediwy mają coś dla każdego i jeśli byłeś tam kiedyś, najprawdopodobniej wkrótce wrócisz. Wszystkie międzynarodowe loty docierają do stolicy Malediwów, miasta Male. Do miejsca docelowego, ośrodka lub pensjonatu, możliwy jest tylko transfer łodzią lub hydroplanem.

Możesz także wybrać łódź safari, wszystkie nasze łodzie wypływają bezpośrednio z Male. Na morzu będziesz przez siedem nocy. Jeśli jesteś z dużą grupą przyjaciół lub klubem nurkowym, możemy zorganizować dla ciebie prywatną łódź. Nasze łodzie zabierają od 15 do 24 nurków i niektóre są bardziej luksusowe niż inne. Do wyboru masz kilka tematycznych safari. Wszystko na temat danej łodzi i co jest możliwe w wybranej porze roku, możesz przeczytać klikając w sekcję Łodzie safari - powyżej.

Połącz w tej podróży wszystko co lubisz. Bardzo ważne jest, abyś wiedział, że możesz stworzyć własną wycieczkę nurkową lub poprosić nas o zrobienie tego dla Ciebie, po prostu opowiedz nam o swoich oczekiwaniach. Połącz światowej klasy nurkowanie podczas rejsów safari z relaksującym pobytem w jednym z wielu kurortów lub pensjonatów i nurkowaniem na rafach domowych.

Mając tak wiele do zaoferowania, jedynym problemem z Malediwami jest to, że w pewnym momencie musisz wrócić do domu!

T+48 61 678 16 68  E biuro@scubatravel.pl   Skype scubatravel.pl

Fabriksgatan 13, 412 50 Gothenburg, Sweden

Nyhetsbrev

Missa inte våra erbjudanden och nyheter.Newsletter

Get the latest news and offers from Scuba Travel