Request
PL EN SV
Zapytaj o ofertę

Ubezpieczenie

Information about travel and diving insurance

Zalecamy, aby wszyscy nasi podróżni wykupili ubezpieczenie nurkowe i podróżne przed urlopem. Wszyscy nasi operatorzy łodzi nurkowych wymagają od klientów okazania dowodu ubezpieczenia przed wejściem na pokład, podobnie, potwierdzenie ubezpieczenia jest konieczne w przypadku większości nurkowań z lądowych centrów/baz nurkowych.

Najpierw zalecamy sprawdzenie, co zawiera Twoja polisa ubezpieczenia domu. Zadzwoń do firmy ubezpieczeniowej, aby sprawdzić, czy można dodać ubezpieczenie podróżne i zapytaj konkretnie, czy nurkowanie jest objęte ubezpieczeniem. Jeśli nurkowanie jest objęte gwarancją, upewnij się, jakie są ograniczenia w zależności od rodzaju nurkowania, które będziesz wykonywać podczas wakacji, i że transport w nagłym wypadku jest wliczony, jeśli będziesz musiał udać się do komory dekompresyjnej, szpitala itp.

Anulowanie rezerwacji i / lub ubezpieczenie podróżne może być włączone, jeśli płacisz kartą kredytową. Skontaktuj się z firmą, lub bankiem za pośrednictwem której masz kartę VISA / Mastercard, aby dowiedzieć się, jakie warunki mają zastosowanie.

Wielokrotnie potrzebne jest dodatkowe ubezpieczenie na pokrycie kosztów wydarzeń nie uwzględnionych w powyższych opcjach.

Ważne jest, aby pamiętać, że większość polis ubezpieczeniowych dotyczących rezygnacji należy wykupić tego samego dnia, lub maksymalnie 48 godzin od momentu zarezerwowania urlopu i wpłacenia depozytu, w przeciwnym razie są one nieważne.

Ubezpieczenie DAN Europe

Jeśli masz ubezpieczenie domu, które obejmuje korzystne ubezpieczenie podróżne i szukasz tylko ubezpieczenia nurkowego, polecamy ubezpieczenie DAN (Divers Alert Network). Oferują one całoroczną polisę ubezpieczeniową obejmującą różne rodzaje nurkowania, co może być ogromną oszczędnością, jeśli planujesz robić więcej niż jeden tydzień nurkowania rocznie. Przeczytaj więcej na ten temat tutaj.

T+48 61 678 16 68  E biuro@scubatravel.pl   Skype scubatravel.pl

Fabriksgatan 13, 412 50 Gothenburg, Sweden

Nyhetsbrev

Missa inte våra erbjudanden och nyheter.Newsletter

Get the latest news and offers from Scuba Travel