Request
PL EN SV
Zapytaj o ofertę

Wakacje Nurkowe - Spełniaj Marzenia

Scuba Travel specjalizuje się w organizowaniu wszelkiego rodzaju podróży nurkowych. Wieloletnia pasja i doświadczenie sprawia, że wiemy dokładnie, gdzie i kiedy jechać aby w pełni doświadczyć i cieszyć się tym co nasz wspaniały podwodny świat ma do zaoferowania. Cotygodniowe wyloty na safari nurkowe nie tylko w Egipcie, wyprawy do egzotycznych miejsc takich jak Indonezja, Filipiny czy Sudan to tylko początek - zawsze znajdziemy i dostosujemy odpowiedni plan podróży do Twoich potrzeb i wymagań.

Dla nurków szukających wrażeń w bardziej odległych krańcach naszych oceanów proponujemy m.in. Palau, Fiji, Galapagos, Mikronezję, Indonezję, Galapagos, Lagunę Chuuk, czy Wyspę Kokosową - idealne kierunki dla poszukiwaczy podwodnych przygód. Jeśli wolisz jednak pozostać w jednym miejscu, dlaczego by nie spojrzeć na wspaniałe hotele i ośrodki wypoczynkowe w Egipcie, na Malediwach, Filipinach, Meksyku, Karaibach czy na niedalekiej Malcie lub w Chorwacji? Każdy nurek - początkujący czy zaawansowany, rekreacyjny czy techniczny - znajdzie u nas coś dla siebie. Zapraszamy!

Nasza strona jest nieustannie aktualizowana i poszerzana o nowe oferty, fantastyczne promocje, interesujące kierunki, oraz ciekawostki ze świata nurkowego. Zapraszamy do jej regularnego odwiedzania!

#

Naucz się nurkować

Wybierasz się na wakacje i chcesz nauczyć się nurkować? Świetny pomysł! Woda broni dostępu do swoich tajemnic i najcenniejszych skarbów, jednak dzięki nurkowaniu stają się one osiągalne dla każdego, kto zdecyduje się na podwodną przygodę. Kolorowe rafy, fascynujące życie morskie, wraki i inne niesamowite doświadczenia czekają na Ciebie!

Go
Liveaboards

Safari Nurkowe

Nurkowe wakacje na łodzi safari to niesamowite wrażenia. Od regularnych, cotygodniowych safari nurkowych na Morzu Czerwonym do wypraw w najdalsze zakątki naszego globu. Trzymamy rękę na pulsie - promocje i oferty last minute to nasza specjalność, w szerokiej ofercie wyjazdów każdy znajdzie coś dla siebie. Nie przegap okazji!

Go
News

Aktualności

W branży nurkowej i podróżniczej zawsze dzieje się coś ciekawego. Tutaj znajdziesz najnowsze wiadomości ze świata nurkowego oraz informacje co nowego u nas. Nowe kierunki, sprzęt, wydarzenia, wywiady, konkursy i porady dla nurkujących podróżników i nie tylko. Obserwuj nas także na Facebooku!

Go

Tutaj znajdziesz kilka starannie wybranych przez nas kierunków, oraz najnowsze promocje i oferty last minute. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji lub sugestii!

T+48 61 678 16 68  E biuro@scubatravel.pl   Skype scubatravel.pl

Fabriksgatan 13, 412 50 Gothenburg, Sweden

Nyhetsbrev

Missa inte våra erbjudanden och nyheter.Newsletter

Get the latest news and offers from Scuba Travel